اخبار بیمارستان حداقل
31

سرپرست جديد بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) درّه شهر منصوب گرديد

سرپرست جديد بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) درّه شهر منصوب گرديد

 

توديع و معارفه سرپرست بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) درّه شهر انجام شد. در اين مراسم كه با حضور مدير درمان دكتر جوهري و هيئت همراه،سرپرست روابط عمومي دانشگاه آقاي سپهر، سرپرست بيمارستان ايوان آقاي احمدي و سرپرست بيمارستان طالقاني آقاي كرمي و برخي از پرسنل بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) درّه شهربرگزار شد ر آقاي دكتر قباد حيدري زاد طي حكمي بعنوان سرپرست بيمارستان ولي عصر(عج) درّه شهر منصوب گرديد.
در ابتدا اين مراسم توديع و معارفه،دكتر جوهري ، مدير درمان دانشگاه علوم پزشكي ايلام ضمن تقدير از تلاش هاي مديراسبق بيمارستان اظهار داشتند :خدمت رساني مردم در حوزه سلامت بسيار مهم مي باشد و در اين مسير تلاش هاي زيادي بايد انجام شود همچنين ايشان افزودند: بايد همه ما در راه خدمت به مردم با رضايت خاطر، تعهد كاري در جهت پيشرفت و پيشبرد كارها قدم هاي اساسي برداريم و اميد داريم كه بتوانيم در اين راستا گام هاي مؤثري را برداريم.
در ادامه ايشان افزودند كه همه پرسنل بخش درمان تعامل و همكاري لازم را باسرپرست جديد بيمارستان داشته باشند تا در ارائه خدمات به مردم بيشتر از گذشته شاهد ارتقاءخدمت رساني در حوزه درمان باشيم.
آقاي دكتر شهرام بابامرادي مدير اسبق بيمارستان نير با بيان اينكه با مشكلات و موانع فراوان در دوره مديريت برخورد نموده است ولي با تلاش و جديت همكاران بخش درمان توانسته ايم با غلبه بر اين مشكلات در جهت خدمت صادقانه به مردم گامهاي مؤثري را برداريم، همچنين ايشان براي مدير جديد بيمارستان آرزوي توفيق و سربلندي را داشته اند و از كليه پرسنل خواستند كه با ايشان تعامل و همكاري لازم را در جهت رسيدن به هدف داشته باشند.
دكتر حيدري زاد مدير جديد بيمارستان ولي عصر(عج) نير بيان نمودند هر مدير كه مي خواهد موفق باشد بايد تلاش زيادي انجام دهد كه اين تلاش در بيمارستان درّه شهر وجود دارد و با داشتن همكاران خوب و پركار و با اخلاص اين امر به وقوع مي پيوندد همچنين ايشان افزودند: اگر در هر نهادي وظايف محوله هر كسي به درستي انجام شود آن نهاد موفق خواهد بود. دكتر حيدري زاد خاطرنشان كردند همه مايعني  پرسنل بخش درمان يك هدف را دنبال مي كنيم و آن هم سلامت بيمار و خدمت به بيمار مي باشد كه با وجود پرسنل مجرب و پركار اين بيمارستان اين امر تحقق پذير مي باشد و به اين هدف خواهيم رسيد. ايشان اضافه نمودند در گذشته آرمان گرايي، اخلاص و فداكاري وجود داشته است با اين ايثار و فداكاري كه پرسنل خدوم بيمارستان دارا باشند مي توان در جهت خدمت به مردم و سلامت بيمار كمك زيادي انجام شود در ادامه ايشان افزودند :كاري را كه داريم براي آن آموزش ديده ايم يعني سلامتي بيمار بايد براي ما اهميت داشته باشد و ما تلاش مي كنيم كه اين بيمارستان در جهت خدمت به بيماران و مردم گام هاي مؤثري را بردارد و قدمهايي در جهت يك هدف وآن هم كمك و خدمت به بيمار است برداشته شود كه اين امر با كنترل و نظارت اصولي تحقق پذير ميباشد. همچنين   ايشان از تلاش هاي دكتر بابامرادي و ساير پرسنل بيمارستان كه زحمات زيادي براي اين بيمارستان كشيده اند تشكر نمودند.درپايان اين مراسم از طرف پرسنل بيمارستان  هدايايي به رسم يادبود به دكتر بابا مرادي اهدا و حكم سرپرستي به آقاي دكتر حيدري زاد اعطا گرديد.

 

تعداد امتیازات: (5) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1243)
کد خبر: 3537
  • سرپرست جديد بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) درّه شهر منصوب گرديد
جستجو